Docházkový systém
v cloudu

 • Chytrý snímač pro evidenci docházky s 4,3" dotykovým displejem
 • Připojení na CLOUD nebo SERVER
 • Volitelné nastavení tlačítek
 • Vícestránkové zobrazení
 • Identifikace - karta / otisk prstu
 • NFC kompatibilní technologie
 • Snadná a rychlá montáž

Detail produktu

Docházkový systém v cloudu

Evidence docházky v cloudu je určena firmám, které se o docházkový systém nechtějí starat. Automatické aktualizace a zálohování, rychlá instalace a nastavení, snadné a intuitivní ovládání.
To vše přichází s cloudem a novou řadou produktů eSeries.

eseries

více na Dochazkaonline.cz

Seznamte se pohodlně s řešením evidence docházky Aktion nové řady eSeries prostřednictvím promo videa!


Chytrý snímač
eSmartReader


Řada eSeries přináší zcela nové chytré snímače s funkcemi docházkového terminálu a to vše v dokonalém moderním designu. Snímače eSmartReader nabízejí přehledný displej s dotykovou obrazovkou, umožňují přizpůsobení pracovní plochy uživateli, poskytují základní informace o docházce, ovládají vstupní dveře nebo jiná zařízení.

Přehled snímačůZákladní vlastnosti


 • Barevný 4,3" TFT dotykový displej
 • Variabilní velikost tlačítek
 • Vícestránkové zobrazení
 • Volitelné nastavení tlačítek
 • Jednoduchá administrace otisků
 • Identifikace -  karta / otisk prstu / vstupní kód
 • Využití pro přístup i docházku
 • Ovládání dveřních zámků, turniketů
 • Připojení na CLOUD nebo SERVER
 • Možnost ovládání EZS
 • Snadná a rychlá montáž

smartreader

Jednoduché nastavení přes webový prohlížeč

Na snímači snadno nastavíte přes online aplikaci jednotlivé předvolby evidence docházky nebo zadáte konkrétní karty a otisky jednotlivých osob. Nespornou výhodou je snímání otisků nebo identifikačních karet přímo na snímači eSmartReader, nemusíte tak investovat do pořízení externího snímače.

Verze provedení eSmartReader

er-310
ES-310/W
er-310b
ES-310/B
ES-510/W
ES-510/B

Specifikace


Technické parametry

Typ / označení zařízení

ES-310/W

ES-310/B

ES-510/W

ES-510/B

Barevné provedeníbíláčernábíláčerná
Biometrický snímač 256 × 360 pixelů, rozlišení 508 DPIyesyesyesyes
Ethernet rozhraní 10/100 Mbit, konektor RJ45yesyesyesyes
Bezkontaktní snímač 13,56 MHz (Mifare/Desfire)yesyesyesyes
Bezkontaktní snímač 125 kHz (Unique)nononono
Napájení PoEyesyesyesyes
Napájení 12 V DC (externí zdroj)yesyesyesyes
Rozměry š/v/h (mm)84/199,5/5584/199,5/5584/199,5/5584/199,5/55
Max. proudový odběr (mA)300300320320

Vstupy / výstupy

Výstupní relé pro ovládání dveříyesyesyesyes
Vstup pro dveřní kontakt (door)yesyesyesyes
Wiegand vstup pro snímač řady AXR-110/210yesyesyesyes
eData pro druhý snímač eReader a bezpečnostní relé eRelayyesyesyesyes
Ochranný optický spínač (tamper)yesyesyesyes

SW připojení

Aktion CLOUD Serveryesyesyesyes
Aktion.NEXT (server řešení)yesyesyesyes
Aktion COMPLETE (starší verze aplikace)yesyesyesyes

Dokumenty ke stažení

Katalogový list
Uživatelský manuál

posunout

Online aplikace

Demoverze na 30 dní

 • Evidence docházky v cloudovém provedení
 • Předpisy pracovních dob
 • Celodenní nepřítomnosti
 • Denní, měsíční přehledy
 • Export tiskových sestav do PDF, Excelu, CSV
 • Import osob z personálního systému (CSV)
 • Správa uživatelů, nastavení přístupových práv
 • Export zaměstnanců a vypočtených hodnot
 • Aktuální stav přítomnosti zaměstnanců
 • Přednastavené tiskové sestavy
Náhledy aplikace

Evidence pracovních cest a výkazů

Jednoduché a přehledné online vkládání popisů pracovních cest zaměstnancem do webových formulářů docházky včetně rychlého výpočtu náhrad dle délky pracovní cesty.

Předpisy pracovních dob

Aplikace obsahuje několik druhů přednastavených docházkových předpisů, které jsou optimalizovány pro výpočet docházky v běžných typech pracovních dob a pracovních úvazků. Přiřazením předpisu k dané osobě se tak velmi jednoduše provede nastavením parametrů pro výpočet docházky (THP od 7:00, THP od 8:00, THP od 9:00, Dělník 1 směna, Dělník 2 směny, Dělník 3 směny, Brigádník, Zkrácený 6 hod, Zkrácený 4 hod, Manažer).

Export dat do PDF, Excelu, RTF, CSV

Software Aktion CLOUD dokáže spolupracovat se mzdovými systémy tak, že jim odesílá údaje o zpracované docházce. Všechny výstupní sestavy lze ukládat v nejčastěji používaných formátech (.pdf, .xls, .rtf a .csv).

Zobrazení denních a měsíčních přehledů

Denní přehled docházky dává uživateli přehlednou informaci o odpracované době každého zaměstnance v konkrétním dni. V měsíčním přehledu docházky jsou přehledně uvedeny informace o odpracované době a saldu (přesčasech) všech zaměstnanců v každém dni v měsíci a úhrnné hodnoty za měsíc.

Aktuální stav přítomnosti zaměstnanců

Aktion CLOUD umožňuje sledovat přítomnost či nepřítomnost osob na pracovišti. Jednoduše lze zjistit, zda je vybraná osoba právě přítomná, případně na jaké pobočce se nachází. Aplikace zobrazuje čas, od kdy je konkrétní osoba přítomna a na jakém zařízení se evidovala (snímač, terminál, mobilní telefon).

Grafické upozornění na chyby v docházce

Přehledné grafické upozornění uživatele na chyby v docházce. Uživatel má možnost nastavení grafického upozornění na vybrané chybové stavy v docházce v jednotlivých dnech. Barevné rozlišení chybových stavů vedoucím pracovníkům při uzávěrkách výrazně zrychluje práci.

posunout

Vlastnosti systému

NFC kompatibilní technologie

NFC kompatibilní technologie

Docházka s připojením na CLOUD

Docházka s připojením na CLOUD

Možnost připojení na vlastní SERVER

Možnost připojení na vlastní SERVER

PoE napájení, Ethernet připojení

PoE napájení, Ethernet připojení

Identifikace otiskem prstu

Identifikace otiskem prstu

Systém zabezpečení SMART SECURITY

Systém zabezpečení SMART SECURITY

NFC kompatibilní technologie

Jedna karta na všechno! Důvodem vzniku této technologie byl stále rostoucí počet identifikátorů v našich osobních dokladech (platební karty, městské karty, cestovní pasy, přístupové karty do práce, a jiné). NFC tak umožňuje použít například vaši platební kartu i na nových snímačích řady eSeries.

Docházka s připojením na CLOUD

Řešení je vhodné pro společnosti, které se nechtějí o docházkový systém starat nebo z ekonomického hlediska se jim nevyplatí investice do vlastního serveru. Pro evidenci docházky zaměstnanců postačuje pouze připojení k internetu. K instalaci není potřeba žádný server, vše je nainstalováno na serveru Aktion CLOUD s garantovanou dostupností 99,95 % díky platformě Microsoft Azure. Velkou výhodou cloudového řešení je automatická aktualizace software a zálohování docházkových dat. Bezpečnost celého systému je řešena nejmodernějšími technologiemi, všechna data komunikují s Aktion CLOUD serverem prostřednictvím bezpečnostního AES protokolu s 256bit šifrováním. Aktion CLOUD Server je navíc chráněn řadou dalších bezpečnostních prvků, které zajišťuje společnost Microsoft. Obavy ze zneužití dat neautorizovanou osobou jsou zcela zbytečné!

Možnost připojení na vlastní server

Přestože je cloud jeden z nejaktuálnějších trendů a důvody mít obavy z cloudu již dávno odpadly, na trhu je určitá část malých a středních firem, které chtějí instalaci na vlastní server. Pokud potřebujete mít data uložená pouze ve vaší privátní síti nebo jste v nedávné době investovali do rozsáhlé IT infrastruktury s vlastním IT oddělením, SERVER řešení evidence docházky je právě určeno Vám. S komunikačním serverem eBOX bude řešení přesně vyhovovat Vašim individuálním požadavkům!PoE napájení, Ethernet připojení

Pokud potřebuje k evidenci docházky terminál, není nic jednoduššího, než použít nejnovější snímač eSmartReader s dotykovým displejem. Snímač potřebuje pouze jeden ethernetový kabel, v kterém probíhá jak komunikace se softwarovou aplikací, tak může rovněž sloužit jako zdroj energie prostřednictvím PoE technologie (Power over Ethernet). V nabídce naleznete další docházkové terminály s kapacitní klávesnici nebo průmyslové terminály s 8" dotykovou obrazovkou.Identifikace otiskem prstu

Biometrický snímač ES-510 umožňuje zaměstnance identifikovat na základě otisku prstu ihned po jeho přiložení na kapacitní senzor. Snímače ES-510 obsahují kromě otisků prstů také integrovanou čtečku bezkontaktních identifikátorů. Zaměstnanci se tak mohou identifikovat čipem, kartou nebo kombinací s otiskem prstu.Systém zabezpečení SMART SECURITY

Řešení eSeries přináší vysoce zabezpečený systém SMART SECURITY, který zahrnuje funkce nouzového režimu, paměti událostí a bezpečnostních ID. Společně zajišťují bezproblémový provoz celého systému při výpadku internetu. Bezpečnější přístup je zaručen díky zcela nové datové sběrnici eData prostřednictvím zařízení eRelay!

smart security

posunout

Výhody řešení

Žádné instalace software

Žádné instalace software

Snadná instalace samoinstalačním balíčkem

Snadná instalace samoinstalačním balíčkem

Přednastavené prostředí pro malé a střední firmy

Přednastavené prostředí pro malé a střední firmy

Technická podpora, helpdesk

Technická podpora, helpdesk

Žádné instalace software

Aktion CLOUD je řešením, kdy nemusíte instalovat žádný software. Ten je již uložený na cloud serveru, na který se zařízení automaticky připojí.Snadná instalace samoinstalačním balíčkem

Snadná a rychlá instalace odkudkoliv a to prostřednictvím samoinstalačního balíčku. Instalace je velmi jednoduchá, nemusíte dlouhé hodiny pročítat návod k instalaci, vše zvládnete sami a velmi rychle. Instalaci je možné si také objednat a to u jednoho z našich obchodních partnerů.Přednastavené prostředí pro malé a střední firmy

Aplikaci jsme přednastavili tak, aby vyhovovala potřebám malých a středních firem. Obsahuje všechny softwarové funkce, s kterými menší firmy potřebují pracovat. Individuální požadavky na přednastavenou aplikaci lze na přání zákazníka samozřejmě realizovat.Technická podpora, helpdesk

Zákazník může využít rozšířenou technickou podporu, k dispozici je mu také portál technické podpory Helpdesk, prostřednictvím něhož může zadávat své požadavky a sledovat jejich průběh.

posunout

Spokojený zákazník

Společnost Piklio o 15 zaměstnancích eviduje docházku online řešením Aktion.CLOUD

Když jsme se stěhovali, využili jsme jednu z výhod cloudu, vzali jsme pouze docházkový terminál a jednoduše ho odpojili z internetu na staré adrese a připojili na nové.

Nezávazná nabídka

Zajíma Vás cenová nabídka vašeho řešení? Kontaktujte nás.

Připojit přílohu