NOVINKY AKTION

Dotace na Aktion
Dotace na Aktion

Využijte dotační program ICT a sdílené služby pro digitalizaci výroby a Vašich interních procesů. V rámci této podpory můžete implementovat i identifikační systém Aktion či investovat do kamerového systému, datových sítí, EZS i EPS.

Nová verze Aktion NEXT 3.11
Nová verze Aktion NEXT 3.11

Podpora kiosku pro samoobslužnou registraci osob a vozidel – včetně vydání ID karty, pořízení fotografie návštěvní osoby a elektronického podepsání dokumentu na dotykovém displeji kiosku. Pro evidenci a obsluhu návštěv byly také do SW přidány pozvánky pro plánované návštěvy, díky kterým je možné osobě zaslat QR kód, jež nahrazuje ID kartu, a při příchodu je tento kód použit pro vstup do areálu (nutná instalace QR čtečky). Dále je v aplikaci rozšířeno API rozhraní o metody pro evidenci a vytvoření návštěvy. V modulu docházky pak naleznete nová varování a blokace docházky typu "Celodenní absence na osobní směně" a "Neschválená žádost", možnost přidat do osobního nebo hromadného výkazu sloupce od mzdových složek typu "Přenos", "Z minula", "Poznámka".

Nová verze Aktion NEXT 3.10
Nová verze Aktion NEXT 3.10

Nové možnosti filtrování dat pro agendu Osoby, Hromadný a Osobní výkaz, Vozidla, Hromadný plán směn a Události. Dále jsou nyní k dispozici uživatelské sloupce pro žádosti a plánování akcí (tj. doplňující položky k žádostem a plánování modulu workflow). Update aplikace také podporuje připojení nového typu PIN snímače, nahrání formátu Secure ID pro starší typu snímačů AXR se starým FW. V nové verzi můžete také uživatelsky definovat názvy událostí pro Ateas.

Nová verze Aktion NEXT 3.9
Nová verze Aktion NEXT 3.9

Aktualizace Aktion.NEXT v3.9 přináší několik důležitých optimalizací a úplných novinek. Velmi důležitou optimalizací, která není na první pohled viditelná, je snížení narůstající velikosti DB v čase při ukládání docházkových dat a celkové zrychlení přepočtů. Mezi uživatelskými novinkami naleznete možnost „objednávat“ návštěvy dopředu na určitý den přes webové rozhraní či zahajovat / ukončovat návštěvu projetím vozidla přes vrátnici. Dále je přidána podpora nového HW typu eXtender pro ovládání výtahů, zapínání EZS či otevírání skříněk. V přístupovém systému můžete nově vyhledávat události dle času. V docházce lze nyní nastavovat práva uživatelů i na konkrétní pracovní jednotky, což umožní vedoucím kontrolu docházky osob z pracovních jednotek, v nichž nejsou vedeni jako vedoucí. V osobním výkaze přibyl praktický informační sloupec „Denní akce“ - pro slovní popis nastalých celodenních / půldenních akcí v pracovním dni, dále možnost nastavení nezapočtení svátku v případě výskytu jiné celodenní akce (OČR, Placené volno, Překážky apod.) a řada dalších drobných vylepšení.

Nová verze Aktion NEXT 3.8
Nová verze Aktion NEXT 3.8

V souvislosti s aktuální situací jsme pro vás rozšířili přehled dat docházky. Nyní např. s možností uvádět místa či důvody pobytu při nepřítomností na pracovišti. A několik dalších zajímavých novinek. Zajímá vás seznam všech provedených ručních změn v docházce za měsíc? Potřebujete mít přehled o důvodech a místech služebních cest? Je třeba, aby zaměstnanci uváděli přesnější informace o svém pobytu?

Nová verze Aktion NEXT 3.7
Nová verze Aktion NEXT 3.7

Novinky jsou především k modulu Zakázky a novému zařízení eXpander 2, u kterého byly přidány tampery a upraven kryt – toto nové zařízení již podporuje zabezpečený formát Secure ID při připojení snímačů, stejně tak i eXpander v1. Od verze 3.7 je podporováno zařízení AFT-9xx pro biometrii obličeje a součástí nové verze je mnoho dalších oprav, úprav a optimalizací.

Nová verze Aktion NEXT 3.6
Nová verze Aktion NEXT 3.6

Hlavní novinky verze 3.6 se týkají modulu Návštěvy, agendy Tiskové sestavy a Činnosti. V evidenci návštěv přibyla možnost schválení a potvrzení, bez kterých osoba nebude mít povolený přístup (schválit návštěvu je možné jak ve Windows klientu, tak ve webové aplikaci) – agenda Moje návštěvy. U tiskových sestav pak můžete zvolit, v jakém je jazyce a zda se bude tisknout, případně pouze ukládat. Zadání činnosti u osob a vozidel je nyní k dispozici přímo v seznamu přes rychlou akci nebo související akce v ovládacím panelu aplikace.

Nová verze Aktion NEXT 3.5
Nová verze Aktion NEXT 3.5

Nová verze obsahuje více jak 70 vylepšení a novinek. V docházkové evidenci je k dispozici nový modul plánování pohotovostních směn. Pro vyšší bezpečnost lze použít tzv. „Secure ID“ mód, který využívá šifrovaný zápis čísla do paměti karty. V modulu evidence zakázek přibyla praktická funkce vytváření a tisku QR kódů, pro možnost rychlé identifikace fotoaparátem. U zařízení eXpander je možné nastavení výchozích stavů vstupů Button a Door pro monitoring napájecích zdrojů.

Nový e-shop
Nový e-shop

Spustili jsme nový e-shop pro nákup produktů Aktion a příslušenství. Nyní je integrovanou součástí portálu technické podpory eCare a je určen pouze pro obchodní partnery. Pro zobrazení položek je třeba, aby správce organizace povolil jednotlivým uživatelům přístup do této sekce.

Nová verze Aktion NEXT 3.4
Nová verze Aktion NEXT 3.4

Nová verze obsahuje Dashboard, kde naleznete důležité informace ze systému Aktion na jednom místě. Pro webovou aplikaci přibyla možnost nastavení tzv. kompaktního režimu, díky kterému je možné na jedné obrazovce zobrazit mnohem více dat než doposud. Dále byla v této verzi aplikace doplněna obrazovka Moje objednávky, na které naleznete celý týden objednávek stravy. A nakonec, pro docházku byl přidán další stupeň k potvrzení a uzávěrce docházkových dat – Kontrola docházky. Pokud vám instalaci nové verze nenabídne program sám, můžete si ji stáhnout na serveru technické podpory eCare.

Nová verze Aktion CLOUD
Nová verze Aktion CLOUD

Abychom Vám zpříjemnili práci se systémem, aktualizovali jsme SW Aktion CLOUD pro kontrolu přístupu a evidenci docházky. Aktualizace obsahuje několik nových možností pro nastavení systému.

Nová verze Aktion NEXT 3.3
Nová verze Aktion NEXT 3.3

Nová verze obsahuje zadávání jídelníčků ve webové aplikaci. Toto vylepšení využijí především uživatelé, kteří do SW zadávají jídelníčky z tištěné podoby, případně externí firmy, které dodávají stravu a mohou tedy zadávat menu jídel vzdáleně. Dále v této verzi aplikace byl vylepšen modul Evidence zakázek – vedoucí nyní může z mApp odvádět a rušit plnění práce na zakázkách za všechny zaměstnance naráz. Od verze 3.3 je také podporováno použití zařízení eXpander v2 pro ovládání dvou dveří. Pokud vám instalaci nové verze nenabídne program sám, můžete si ji stáhnout na serveru technické podpory eCare.

Nová verze Aktion NEXT 3.2
Nová verze Aktion NEXT 3.2

Nová verze obsahuje modul Zakázky, který Vám umožní evidenci a sledování času, jenž zaměstnanci, externisté či brigádníci stráví na jednotlivých zakázkách či projektech. Dále v této verzi aplikace můžete využít detailnější možnosti nastavení uživatelských práv jako např. práva na zobrazení/editaci/smazání konkrétních adresových bodů nebo uživatelů. Na přihlašovací obrazovku webové aplikace a kiosku také přibyla volba jazyka. Pokud vám instalaci nové verze nenabídne program sám, můžete si ji stáhnout na serveru technické podpory eCare.

Dny Aktion opět v září
Dny Aktion opět v září

Společnost EFG CZ pravidelně pořádá Dny Aktion, kde můžete s odborníky na identifikační systémy zdarma zkonzultovat jaké řešení by bylo nejvhodnější pro Vaši firmu. V letních měsících se konzultace nekonají a první další termín je 13. 9. 2018.

EFG CZ spol. s r.o. se stěhuje
EFG CZ spol. s r.o. se stěhuje

Společnost EFG CZ, která vyrábí systém Aktion a pořádá odborná školení v oblasti identifikačních systému, se stěhuje na novou adresu. Od července 2018 ji najdete na Praze 4, na Zeleném pruhu.

Aktualizace Aktion CLOUD
Aktualizace Aktion CLOUD

Aktualizovali jsme SW Aktion CLOUD pro kontrolu přístupu a evidenci docházky. Kromě přehlednější a rychlejší webové aplikace vám usnadní práci u funkce Zámek, Rychlý výběr či vylepšené vyhledávání.

Nová verze Aktion NEXT 3.1
Nová verze Aktion NEXT 3.1

Nová verze obsahuje podporu GDPR procesů, možnost objednávání stravy pomocí mobilní aplikace a také nové možnosti nastavení pracovních/zahraničních cest. Mimo to oceníte i nový design, nové webAPI rozhraní a celkové vylepšení webového klienta. Pokud vám instalaci nové verze nenabídne program sám, můžete si ji stáhnout na serveru technické podpory eCare.

Nová verze Aktion NEXT 3.0
Nová verze Aktion NEXT 3.0

Na serveru technické podpory eCare byla oficiálně uvolněna nová verze SW Aktion NEXT 3.0, která obsahuje nový modul Stravování, modul Zápůjčky/Předměty a podporuje připojení Wiegand snímačů k zařízení eXpander.

Konzultační dny Aktion
Konzultační dny Aktion

Nevíte si rady s výběrem docházkového a přístupového systému? Využijte naše konzultační dny Aktion! Jsme tu pro Vás!

Nová verze Aktion CLOUD
Nová verze Aktion CLOUD

Dovolte, abychom Vás informovali, že byl aktualizován SW Aktion CLOUD pro kontrolu přístupu a evidenci docházky.

Nová verze Aktion.NEXT 2.3
Nová verze Aktion.NEXT 2.3

Na serveru technické podpory eCare byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 2.3, která obsahuje novou agendu Výjimka módu otevírání, opravy a vylepšení modulu Workflow, rozšíření funkce Hromadná změna o částečné přidání/odebrání přístupu a blokaci uzávěrky.

Konference přístupových a docházkových systémů Aktion
Konference přístupových a docházkových systémů Aktion

Společnost EFG CZ spol. s r.o., výrobce identifikačního systému Aktion, si Vás dovoluje pozvat na konferenci, která bude zaměřena na nové produkty a trendy pro další období. Konference je určena pro společnosti, které mají zájem rozšířit svůj sortiment o prodej našich produktů.

Nová verze Aktion.NEXT 2.2.1
Nová verze Aktion.NEXT 2.2.1

Na serveru technické podpory eCare byla dnešním dnem uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 2.2.1, která přináší několik oprav a vylepšení, jak softwarových, tak hardwarových funkcí. Optimalizována byla především práce s agendou návštěvy, výpočty docházky a firmware pro zařízení Aktion eSeries.

Konference Bezpečná škola 2017
Konference Bezpečná škola 2017

V měsíci květnu vystoupíme s přednáškou na Konferenci Bezpečná škola týkající se velmi aktuálního tématu, a to zajištění bezpečnosti dětí a osob ve školských zařízeních. Konference se koná 25. května 2017 od 9h v Národní technické knihovně, Ballingův sál, Technická 6/2710, Praha 6 – Dejvice.

Safety 2017
Safety 2017

Přijďte navštívit naši expozici a poslechnout si přednášku týkající se aktuálních řešení přístupového a docházkového systému Aktion, která se koná 19. dubna 2017, Kongresové centrum ALDIS, Labský sál, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

Konference Cloud computing v praxi
Konference Cloud computing v praxi

Přijďte navštívit naši expozici a poslechnout si přednášku na téma Chytré ovládání dveří pomocí cloudu na konferenci Cloud computing v praxi, která se koná 23. března 2017, Karlovo nám. 5, Palác Charitas, Kongresové centrum Vavruška, Praha.

Docházka s chytrým snímačem
Docházka s chytrým snímačem

Předejděte komplikacím a investujte raději do ověřeného řešení. Využijte náš chytrý snímač pro přístup nebo evidenci docházku. Identifikace otiskem prstu nebo kartou. Vhodné i pro náročné a nepřetržité provozy.

Docházka na webu, tabletu a mobilu pro 10 zaměstnanců
Docházka na webu, tabletu a mobilu pro 10 zaměstnanců

Roční předplatné cloudové služby s tarifem Evidence docházky pro 10 zaměstnanců za 2.350,- Kč ročně. Služba zahrnuje webovou, tabletovou a mobilní aplikace Aktion. Nyní 30 dní aplikace zcela zdarma! Po uplynutí bezplatného období si cloudovou službu předplatíte nebo ji ukončíte.

Proměňte tablet na docházkový terminál
Proměňte tablet na docházkový terminál

Aplikace ve spojení s tabletem funguje podobně jako docházkový terminál pro evidenci pracovní doby. Stačí ji stáhnout z obchodu Google Play a nainstalovat na tablet nebo chytrý telefon s OS Android.

Nová verze Aktion CLOUD
Nová verze Aktion CLOUD

Dovolte, abychom Vás informovali, že byl aktualizován SW Aktion CLOUD pro kontrolu přístupu a evidenci docházky.

Nová verze Aktion NEXT 2.2 a CLOUD
Nová verze Aktion NEXT 2.2 a CLOUD

Na serveru technické podpory eCare byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 2.2, která obsahuje novou tabletovou aplikaci, identifikaci vstupním kódem na eSmartReaderu a tabletu, možnost identifikace otiskem v offline režimu a novou agendu Monitor alarmů.

Proměňte tablet v docházkový terminál
Proměňte tablet v docházkový terminál

Aplikace ve spojení s tabletem funguje podobně jako docházkový terminál pro evidenci pracovní doby. Stačí ji stáhnout z obchodu Google Play a nainstalovat na tablet nebo chytrý telefon s OS Android.

Docházka pro mateřské školy, jesle a dětské skupiny
Docházka pro mateřské školy, jesle a dětské skupiny

Docházkový systém Aktion přizpůsobený pro potřeby MŠ, jeslí a dětských skupin splňující podmínky dotačního programu ESF (výzvy 035 a 036).

Mobilní aplikace Aktion
Mobilní aplikace Aktion

Mobilní evidence docházky v cloudu již od 490,- Kč měsíčně!

Novinky ve verzi Aktion NEXT 2.1 a CLOUD
Novinky ve verzi Aktion NEXT 2.1 a CLOUD

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 2.1. Mezi největší novinky patří podpora nového zařízení eXpander, softwarový docházkový terminál, nastavení zástupců vedoucích, podmíněná uzávěrka docházky, žádosti, nároky a omezení v žádostech a nově podporovaný online bezdrátový zámek společnosti SALTO SALLIS.

Prodej Aktion eSeries odstartoval
Prodej Aktion eSeries odstartoval

Zařízení nové řady Aktion eSeries již v prodeji, naleznete je v našem elektronickém obchodu v samostatné sekci pod docházkovými a přístupovými systémy.

Nová verze Aktion.NEXT 2.0
Nová verze Aktion.NEXT 2.0

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 2.0. Mezi největší novinky patří podpora nových zařízení řady eSeries, rozšíření komunikačního serveru o lokální SQL databázi, možnost lokalizace docházkových záznamů a ukládání identifikačních karet v hexadecimálním tvaru. Ke spuštění je potřeba Microsoft .NET Framework verze 4.5.1 a vyšší!

Revoluce docházkových a přístupových systémů - 23.9.2015
Revoluce docházkových a přístupových systémů - 23.9.2015

Pozvánka na konferenci Aktion 23.září 2015

Nová verze Aktion.NEXT 1.10.2
Nová verze Aktion.NEXT 1.10.2

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 1.10.2

Integrace systému ASTRIS do IS Helios
Integrace systému ASTRIS do IS Helios

Navázali jsme spolupráci s firmou Asseco Solutions, a.s. v integraci stravovacího systému Astris do informačního systému Helios Fenix.

Aktion logo
Nová verze Aktion 5.2.4

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion 5.2.4.

Nová verze Aktion.NEXT 1.9
Nová verze Aktion.NEXT 1.9

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 1.9.

Bezdotykový spínač ATL-200
Bezdotykový spínač ATL-200

Aktion přináší nový bezdotykový spínač.

Rozpoznání obličeje IP kamerou
Rozpoznání obličeje IP kamerou

Aktion přináší ve spolupráci se zahraniční firmou FST Biometric zcela nový biometrický přístupový systém.

Nová verze Aktion.NEXT 1.8
Nová verze Aktion.NEXT 1.8

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 1.8.

Nová verze Aktion.NEXT 1.7
Nová verze Aktion.NEXT 1.7

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion.NEXT 1.7.

Terminály TSC v novém kabátě
Terminály TSC v novém kabátě

V průběhu května uvedeme do prodeje terminály TSC v novém boxu, které nahradí stávající modelovou řadu.

Aktion logo
Změny v licencích

S platností od 1.3.2014 dochází ke změnám v objednávání licencí software Aktion

Aktion logo
Nová verze Aktion 5.2.3

Na serveru technické podpory Assist@nt byla uvolněna nová verze SW Aktion 5.2.3.

Aktion logo
Konec podpory SW Aktion 4.2 a nižší

Nové všeobecné obchodní podmínky
Nové všeobecné obchodní podmínky

V souladu se vstupem platnosti nové normy GDPR si Vás dovolujeme informovat o změnách ve všeobecných obchodních podmínkách, které vstupují v platnost dne 10. 5. 2018.

Aktion se připravuje na soulad s GDPR
Aktion se připravuje na soulad s GDPR

Informace pro uživatele Aktion o nové směrnici Evropské unie.

Docházkový systém Aktion pro mateřské školy, jesle a dětské skupiny
Docházkový systém Aktion pro mateřské školy, jesle a dětské skupiny

Praktická ukázka mobilní evidence docházky v Mateřské škole září s.r.o.

Chytré ovládání dveří pomocí cloudu!
Chytré ovládání dveří pomocí cloudu!

Praktická ukázka moderní elektronické kontroly vstupu pro bytové domy, rodinné domy a další objekty s využitím cloudové technologie.

Na konferenci Aktion eSeries dorazilo 203 účastníků
Na konferenci Aktion eSeries dorazilo 203 účastníků

V konferenčním centru City v Praze se 23. září 2015 konala konference určená pro dodavatele bezpečnostních a identifikačních technologií.

Podpora Windows XP a Windows 2003 Server
Podpora Windows XP a Windows 2003 Server

Od verze Aktion.NEXT 2.0 bude ukončena podpora systémů Windows XP a Windows 2003 Server!