Aktionmějte firmu pod palcem

Špičkový docházkový a přístupový systém Aktion, který usnadňuje fungování firmám, jako je ta vaše.

  • Aktion používají velké podniky i malé rodinné firmy
  • Snadno jej dokážeme napojit na vaše stávající firemní systémy
  • Zvyšuje produktivitu i pracovní morálku zaměstnanců
  • Český produkt 25 let na trhu
  • Šetří peníze a čas

Chci cenovou kalkulaci zdarma

Prověřený docházkový a přístupový systém

Umíme se napojit na stávající firemní systémy a sestavit řešení na míru díky modulární koncepci hardware a software.

Zajistíme aktualizace, podporu a další vývoj. Společnost EFG je česká společnost, která téměř 30 let působí v oblasti slaboproudých systémů a zabezpečení objektů.

Aktion využívá přes 3 000 společností po ČR a SR.

Jste malá firma? Vyberte si z přednastavených balíčků a objednejte online.

JE LIBO SNÍMAČ, MOBIL ČI TABLET?

Disponujeme vlastním vývojovým centrem pro hardware i software. Můžete využít kvalitní chytré snímače a terminály, tablet i jakýkoliv chytrý telefon.

Chytré docházkové snímače

Vhodné do komplexních provozů

Přístupové snímače

Na čip/kartu (NFC technologie) či otisk prstu

Mobil

Pro práci v terénu a dálkové ovládání dveří/vrat

Tablet

Může nahradit docházkový terminál

Seznamte se: docházkový terminál na tabletu

Posunout

Aktuálně

V květnu nás najdete na odborné konferenci HR Know How
V květnu nás najdete na odborné konferenci HR Know How

Na konferenci HR a byznys nové doby, která se koná 18. května v Národní technické knihovně na Praze 6, budeme pro Vás připraveni zodpovědět Vaše aktuální dotazy týkající se identifikačního systému Aktion. Na konferenci budou dále prezentovány nové způsoby práce a vedení lidí včetně ukázek moderních trendů v personalistice. Přijďte se za námi podívat. Dozvíte se, jak si usnadnit práci díky docházkovému systému Aktion!

IQRF Alliance Meetup 22. 2. 2022
IQRF Alliance Meetup 22. 2. 2022

Skupina IQRF Alliance, ve které je EFG CZ členem, pořádá příští týden v úterý 28. března konferenci o úsporných řešeních s bezdrátovou technologií. Řešení přinášejí jak úspory nákladů (energie, voda, osobní náklady), tak i zvýšení komfortu obyvatel a bezpečnosti.

Přístupová karta Aktion v mobilním telefonu
Přístupová karta Aktion v mobilním telefonu

Přístupová karta Aktion je nyní dostupná již v mobilu a snadno ji použijete ve svém stávajícím systému Aktion. Nepotřebujete mít fyzicky kartu u sebe ani čip. Mobilem otevřete dveře, zvednete závory, projdete přes turniket i další vstupy.

WANTED! TECHNIK slaboproudých technologií a identifikačních systémů
WANTED! TECHNIK slaboproudých technologií a identifikačních systémů

Hledáme šikovné techniky pro montáž a servis slaboproudých elektronických systémů. Troufáš si na to ? Nemusíš mít strach, že to u nás bude nuda :)

Nová verze Aktion NEXT 4.3
Nová verze Aktion NEXT 4.3

Neustále pracujeme a vylepšujeme náš docházkový systém. Aktualizace softwaru Aktion.NEXT v4.3 přináší některé vychytávky pro snadnou práci s naším softwarem.

Nová verze Aktion NEXT 4.2
Nová verze Aktion NEXT 4.2

Aktualizace softwaru Aktion.NEXT v4.2 přináší několik zajímavých novinek. V mobilní aplikaci Aktion.NEXT můžete nyní při volbě přerušení Pracovní cesta zadat rovnou Místo a Účel výjezdu. Nemusíte ho již pak vyplňovat v docházce ve výkazu Pracovní cesty. Nově také můžete vyřizovat jednotlivé žádosti přímo z dashboardu ve webové aplikaci. Pokud chcete něco vzkázat kolegům, nechte jim informační hlášku ve webové aplikaci.

V říjnu nás najdete na odborném veletrhu HR Days
V říjnu nás najdete na odborném veletrhu HR Days

Na odborném veletru HR Days, který se koná 12. - 13. října v PVA EXPO Praha, Letňany budeme pro Vás připraveni zodpovědět Vaše aktuální dotazy týkající se docházky. Přijďte si poslechnout přednášku s reálnými ukázkami z praxe. Dozvíte se, jak si usnadnit práci díky docházkovému systému Aktion!

Nová verze Aktion NEXT 4.1
Nová verze Aktion NEXT 4.1

Nová agenda Denní výkaz kombinuje vlastnosti hromadného i osobního výkazu – na jedné obrazovce můžete zobrazit pro více osob najednou denní hodnoty přesčasů, dovolených, odpracované doby a dalších složek (jedná se o náhradu za dodnes používané uživatelské přehledy docházky). Další novinkou je opakující se konstanta pro součtové složky, kdy můžete nastavit pro každé dané období opakující se hodnotu (například měsíční nároky). Pro instalaci nové verze je nutné mít minimálně MS SQL 2012 a .NET 4.8. Kompletní seznam novinek a oprav v changelogu (odkaz níže).

Nová verze Aktion NEXT 4.0
Nová verze Aktion NEXT 4.0

Nová verze Aktion.NEXT umožňuje podávat žádosti či plánovat nepřítomnosti, služební cesty apod. přímo přes chytrý telefon s Android nebo iOS. Také byla provedena optimalizace komunikace mezi komunikačním a aplikačním serverem, spolu s několika většími optimalizacemi databáze – ukládání dat, historie a přepočty docházky. Pro instalaci nové verze je nutné mít minimálně MS SQL 2012 a .NET 4.8. Kompletní seznam novinek a oprav uveden v changelogu (odkaz níže).

Nový produktový katalog hardwarových zařízení Aktion
Nový produktový katalog hardwarových zařízení Aktion

Tento týden byl vydán nový produktový katalog hardwarových zařízení Aktion. Naleznete zde všechna dostupná zařízení Aktion a spoustu dalších produktů s přehledným výčtem funkcí a aplikací.

IQRF Alliance Meetup 22. 2. 2022
IQRF Alliance Meetup 22. 2. 2022

Skupina IQRF Alliance, ve které je EFG CZ členem, pořádá v úterý 22. 2. 2022 online konferenci dostupnou pro širokou veřejnost.

Požár v archivu. EPS zachránil důležité archiválie.
Požár v archivu. EPS zachránil důležité archiválie.

Velkým neštěstím mohl skončit požár v archivu dokumentů, kdyby na místě nebyly instalovány kouřové hlásiče EPS od společnosti EFG CZ. Díky včasné reakci detektorů kouře přijeli hasiči rychle na místo a k uhašení vznikajícího požáru jim stačil ruční práškový hasící přístroj. Nebýt kouřových hlásičů, vše by lehlo popelem. Kouřové hlásiče od české firmy EFG CZ zachytili požár včas a přivolali hasiče.

Noví zákazníci

Nezávazná poptávka

Napište si o cenovou nabídku na míru.

Připojit přílohu

Máte dotazy k našemu produktu?


  • Využijte náš online chat
  • Volejte na +420 222 746 300
Zjistit cenu
Slovnaft
Zentiva
Skoda Auto
Alza.cz
Mall.cz
Geco
Tescoma
Lego
Ferrero Rocher
Barum Continental