Biometrické čtečky Aktion

Technologie čtení otisků prstů v biometrických čtečkách Aktion je spolehlivá, vysoce přesná a bezpečná. Zařízení mají v kombinaci se SW Aktion certifikaci NBÚ a jsou vhodné do objektů s nejvyššími riziky.

Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:

AKTION eCARD

Virtuální karta v mobilu

Aktion umí vytvořit virtuální kartu do mobilu, kterou dokážete ovládat dveře, turnikety, závory a další přístupy. Většina chytrých mobilů používá pro identifikaci majitele čtečku otisků prstů nebo Face ID. Díky těmto technologiím je i vaše virtuální karta vždy v bezpečí.

Virtuální karta Aktion eCard ve vašem mobilu odemkne dveře, zvedne závoru a otevře turnikety pomocí čtečky otisku prstu v mobilu nebo pomocí Face ID v iPhonu

BIOMETRICKÝ TERMINÁL DO JÍDELNY A NA RECEPCI

Multifunkční terminál se čtečkou otisků prstů

Univerzální terminál pro provozy, kde je třeba kombinovat evidenci docházky, objednávání stravy, kontrolu přístupů a speciální zakázkové aplikace. Velký dotykový displej poskytuje v přehledné formě mnoho funkcí a informací.

Multifunkcni biometricky terminal aktion sq

PŘÍDAVNÝ BIOMETRICKÝ SNÍMAČ

Stolní biometrická čtečka otisků prstů

Skvělý pomocník na recepci a jiná pracoviště, na kterých potřebujete zrychlit načítání osob do systému a jejich identifikaci v běžném provozu.

Stolní biometrická čtečka prstů Aktion je ideální pomocník pro recepce, jídelny a další pracoviště, kde potřebujete zrychlit načítání osob do systému.

Stáhněte si katalog

Produktový katalog Aktion ke stažení
Aktion online docházka pro malé firmy, stavby, svozové autobusy a další firmy, které chtějí jen evidovat příchody a odchody.

Prezentace a návrh systému zdarma

Podívejte, co dalšího s Aktionem zvládnete

Aktion je český docházkový a přístupový systém, který vám uvolní ruce.