Doplňkový hardware pro systém Aktion

Docházkový a přístupový systém Aktion toho zvládne opravdu hodně, když k němu připojíte doplňkový hardware pro identifikaci osob a vozidel.

Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:

BEZKLÍČOVÉ ODEMYKÁNÍ DVEŘÍ

RFID snímače pro vstupní dveře

Dveře otevřete vyťukáním PIN, přiložením karty nebo mobilem s instalovanou eCard. V kombinaci s bezdrátovými zámky jde o Ideální řešení pro bezklíčové přístupy do bytových domů, úřadů, škol a malých firem.

RFID snímače Aktion pro bezklíčové otevírání dveří v bytových domech, školách, firmách a dalších prostorech – doplňkový HW Aktion

EVIDENCE DOCHÁZKY A PŘÍSTUPŮ

Dotykový multifunkční terminál

Kompaktní zařízení, které přizpůsobíme na zakázku vašim požadavkům. Skvěle se hodí na recepce, vrátnice, do vestibulů firem a do jídelen. 

Dokáže evidovat docházku, kontrolovat přístupy, sledovat přítomnost osob, otevírat dveře a turnikety a objednávat stravu. Čte otisky prstů, přístupové karty, čipy a dokonce virtuální kartu v mobilu.

Multifunkční terminál Aktion AXT s dotykovým displejem a čtečkou otisků prstů

EVIDENCE OSOB

Stolní snímače a čtečky

Tyhle malé pomocníky oceníte všude tam, kde potřebujete opisovat čísla občanek a řidičáků. Usnadní vám digitalizaci podpisů návštěv na recepcích.

Pomůžou vám při načtení biometrických údajů osob.

Stolní snímače a čtečky Aktion pro usnadnění evidence osob

OBJEDNÁNÍ A VÝDEJ STRAVY

Objednávací kiosek s pokladnou a tiskárnou

Kompletní řada vybavení pro stravovací provozy. Snímače a jednotky navržené pro objednávání, výdej a vyúčtování stravy v podnikových jídelnách.

Kompletní vybavení Aktion pro stravovací provozy

DOPLŇKOVÝ HW AKTION

Výdejní displej pro objednávání stravy

Doplňkové výdejní displeje pro stravovací systém Aktion. Informují strávníka o počtu odebraných obědů a o aktuálním stavu strávníkova konta. Mají nerezové provedení a umí číst RFID karty, kterými strávník „zaplatí“.

Výdejní displej k identifikaci strávníka pro stravovací systém Aktion

BEZKLÍČOVÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Bezdrátové bateriové střelkové zámky

Bateriové zámky pro interiérové i venkovní dveře. Ideální pro hotelové a kancelářské dveře, vstupní venkovní dveře bytových domů, firem, skladů a dalších budov.

Bezdrátové bateriové zámky Aktion pro interiérové i venkovní dveře

VJEZDY DO AREÁLŮ

Doplňky pro vozidla

Robustní stojany pro instalaci snímačů, interkomů a pohlcovačů karet u výjezdových závor. Provedení a barevné lakování vám přizpůsobíme na přání.

Stojany pro umístění terminálů, čteček a kamer pro vjezdy vozidel, pohlcovače vstupních karet Aktion

VSTUPY DO BUDOV

Doplňky pro osoby

Turnikety a speciální zařízení pro přístupové a návštěvní systémy. Zjednodušují vrácení návštěvních karet při odchodu přes turniket a pomáhají ovládat automatické dveře na únikových cestách.

Speciální zařízení pro přístupové systémy Aktion
Aktion online docházka pro malé firmy, stavby, svozové autobusy a další firmy, které chtějí jen evidovat příchody a odchody.

Prezentace a návrh systému zdarma

Podívejte, co dalšího s Aktionem zvládnete

Aktion je český docházkový a přístupový systém, který vám uvolní ruce.