Ke stažení

Katalogy a produktové listy Aktion

Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:
Katalog řešení Aktion ke stažení

Katalog řešení

Kompletní přehled softwarového řešení docházky a přístupů pro podniky a velké firmy. V katalogu najdete důležité informace o všech modulech systému Aktion – docházka, přístupy, stravování, návštěvy, zakázky, zápůjčky, vzdělávání, propojení a nadstavby, mobilní aplikace, technické parametry a SW licence.

Katalog produktů Aktion ke stažení

Katalog produktů

Přehledný katalog našeho HW, které instalujeme firmám jako nedílnou součást docházkového a přístupového systému Aktion. V katalogu najdete seznam všech snímačů, integračních a přídavných modulů, serverů, terminálů, doplňků pro osoby a vozidla, bezdrátových zámků a tabulku technických parametrů.

eCard produktový list ke stažení

eCard – produktový list

Produktový list k virtuální přístupové kartě Aktion eCard, kterou si můžete jednoduše stáhnout do mobilu a používat ji podobně, jako používáte platební kartu v mobilu. Více informací o přístupové kartě v mobilu se dozvíte zde.

Brožura Aktion docházka online pro malé firmy ke stažení

Docházka online – brožura

Brožura s podrobným vysvětlením docházky online pro malé firmy, což je alternativa k našemu robustnímu docházkovému systému, který jsme vyvinuli pro velké podniky.

Produktový list eSmart Reader ke stažení

eSmart Reader – produktový list

Produktový list s vysvětlením hlavních výhod přístupového snímače, který jsme zkombinovali s docházkovým terminálem. Tím jsme zjednodušili instalaci. Terminál můžete připojit na CLOUD jako součást naší docházky online, nebo vlastní server.

Produktový list eReader ke stažení

eReader – produktový list

Produktový list k nové generaci snímačů pro řízení přístupu. Snímače Aktion eReader nevyžadují řídící jednotku. K ovládání vstupních dveří, turniketů i závor nyní stačí pouze jednoduchý snímač bez displeje, který je vybaven biometrickou čtečkou otisků prstů.

Produktový list Aktion eXpander ke stažení

eXpander – produktový list

Produktový list s vysvětlením funkcí integračního modulu Aktion eXpander. Je to univerzální jednotka pro řízení libovolných zařízení a připojení externích snímačů karet. S eXpanderem lze jednoduše rozšířit stávající systém Aktion. Když ho zkombinujete s mobilní aplikací Aktion, dokážete  pohodlně ovládat vše, co zrovna potřebujete, od dveří, přes závory až po osvětlení.

Produktový list eXtender ke stažení

eXtender – produktový list

Produktový list Aktion eXtender vás seznámí s chytrým zařízením pro ovládání výtahů, RACK skříní nebo spínání alarmových akcí v přístupových systémech. Můžete jej využít i pro vzdálené ovládání technologií budov (elektro, MaR). Pracuje v online režimu.

Podívejte, co dalšího s Aktionem zvládnete

Aktion je český docházkový a přístupový systém, který vám uvolní ruce.