Zavedení docházky ve společnosti IQLANDIA

Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:
V minulosti se společnost IQLANDIA potýkala s obtížně obsluhovatelným a špatně nastavitelným přístupovým systémem. Každá změna přinášela nadměrnou administrativu a často nedosahovali přesně těch výsledků, které si představovali. Tato situace vedla k hledání efektivnějšího řešení, které by jim umožnilo snadno sledovat docházku zaměstnanců. A jak do dopadlo? Čtěte dále.

Oceňuji zadávání docházky prostřednictvím mobilní aplikace Aktion, i když se některým podřízeným nelíbí GPS lokalizace záznamu. Pro účely evidence a kontroly docházky je to ale prima věc!

Aktuální situace

Již při prvním setkání jsme si byli vědomi specifických požadavků, které společnost IQLANDIA měla. Jejich provoz vyžaduje správu rozmanitých pracovních úvazků a činností.

Proto jsme zavedli náš docházkový a přístupový systém Aktion, který se integroval s jejich stávajícím ERP systémem Vario.

Propojení těchto dvou systémů znamenalo, že změny v jednom se automaticky promítly i do druhého, minimalizující tak administrativní zátěž.

Reference IQLANDIA, o.p.s.- Aktion

Realizace

Pro identifikaci zaměstnanců jsme instalovali docházkový snímač řady eSeries v černé barvě. Jeho dotykový displej a inteligentní funkce zjednodušily proces zaznamenávání docházky a práci s ním si rychle oblíbili.

Tento biometrický snímač také slouží k ovládání dveří a kontrole přístupu, což přispívá k celkovému pocitu bezpečí a plynulosti v provozu.

Jedním z nečekaných bonusem pro IQLANDIA se stalo využívání mobilní aplikace Aktion. Tato aplikace umožňuje zaměstnancům sledovat svou docházku a provádět jednoduché úkony odkudkoliv a kdykoliv.

To nejenže usnadnilo jejich každodenní rutinu, ale také přineslo moderní a flexibilní prvek do fungování společnosti.

fb_pracovni cesta

O společnosti IQLANDIA, o.p.s.

Posláním obecně prospěšné společnosti IQLANDIA je popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu, zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti.

Cílem společnosti je pozitivně ovlivňovat postoj k přírodovědným a technickým oborům, zvýšit zájem o jejich studium a podporovat myšlenku trvale udržitelné společnosti.

Web společnosti: www.iqlandia.cz

foto: (c) Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

Máte zájem o podobné řešení?

Rádi vám Aktion ukážeme a vše vysvětlíme.

Aktion online docházka pro malé firmy, stavby, svozové autobusy a další firmy, které chtějí jen evidovat příchody a odchody.

Prezentace a návrh systému zdarma