Přístupový systém pro GECO

Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:
Zrychlili a zlevnili jsme řízení přístupů do budov a kanceláří. Bezklíčové přístupy šetří peníze, protože se nemusí vyrábět nové klíče. Když je potřeba udělat jakoukoliv změnu, dokáže to udělat administrátor centrálně na jednom místě.

Jak to začalo

Ve firmě GECO, a.s. nepoužívali žádný přístupový systém. To znamená, že do budov, kanceláří, skladů a dalších prostor lidé vstupovali dveřmi, které se otevírali i zamykali fyzickým klíčem. To ve firmě dost komplikovalo každodenní chod, protože vždy, když někdo ztratil klíč se musely z bezpečnostních důvodů vyměnit vložky zámků. A to je samozřejmě časově náročné a drahé.

V GECO proto hledali strategického partnera, který dlouhodobě zajistí služby v oblasti zabezpečení a řízení přístupů do budov.

Reference GECO, a.s. - Aktion

Klíče nahradily přístupové karty a čipy Aktion

Ke každým dveřím jsme instalovali přístupové terminály Aktion s integrovanou čtečkou RFID čipů a přístupových karet. Přechod na elektronické řízení přístupů zcela vyřešili problémy se ztracenými klíči. Veškeré přístupy a oprávnění dokáže administrátor řídit vzdáleně. 

Firma GECO, a.s. dokáže díky přístupovém systému Aktion flexibilně reagovat na všechny provozní změny.

Aktion eReader řídí přístupy v budovách firem otiskem prstu

S běžnými klíči pro nás byla situace velmi obtížná. Každá ztráta klíče, přijetí nového zaměstnance nebo jakákoliv změna nás opakovaně stála spoustu peněz a času. Potřebovali jsme efektivnější řešení. Od zavedení přístupového systému Aktion dokážeme flexibilně reagovat na všechny změny v provozu firmy a s tím související změny s řízením chodu koncernu GECO, a.s.

Společnost GECO, a.s. přešla na centrální elektronické řízení přístupu Aktion

O firmě GECO, a.s.

Akciová společnost GECO je obchodní firma, která na trhu působí už od roku 1991. V ČR patří firma mezi největší prodejce tabákový výrobků. GECO působí v ČR, Německu a na Slovensku.

Více informací: geco.cz

Prodejny GECO Tabák s přístupovým systémem Aktion
Aktion online docházka pro malé firmy, stavby, svozové autobusy a další firmy, které chtějí jen evidovat příchody a odchody.

Prezentace a návrh systému zdarma